Akademia Młodych Liderów

GoodNetwork realizuje Akademię Młodych Liderów opartą na programach dla młodzieży Johna Maxwella, niekwestionowanego autorytetu w obszarze przywództwa i autora światowych bestsellerów z tego zakresu. Celem tych programów jest budowanie poczucia odpowiedzialności i własnej wartości wśród młodzieży, kształtowanie postaw liderskich, doskonalenie umiejętności komunikacyjnych i krzewienie trwałych wartości.
Proponujemy w ramach Akademii Młodych Liderów następujące programy edukacyjne Johna Maxwella:

N

Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się porozumieć

N

Czasem wygrywasz, a czasem się uczysz

N

Marzenie ma moc

Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się porozumieć

W programie „Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się porozumieć” John Maxwell przekazuje pięć zasad oraz pięć praktyk rozwijania tej niezwykle ważnej umiejętności, jaką jest nawiązywanie porozumienia z ludźmi. Są to między innymi:

N

Znajdowanie wspólnej płaszczyzny

N

Dbanie o prostotę przekazu

N

Przykuwanie uwagi ludzi

N

Inspirowanie słuchaczy

N

Bycie autentycznym we wszelkich relacjach

Umiejętność nawiązania porozumienia z ludźmi, to ważny czynnik, decydujący o osiąganiu pełni swoich możliwości. Jednocześnie nie kryje się za tym żaden sekret! Porozumiewanie się to umiejętność, której możesz się nauczyć i z powodzeniem wykorzystywać w relacjach profesjonalnych, osobistych i rodzinnych – rozpocznij już teraz.
Program rozwija umiejętności wystąpień publicznych wśród młodzieży.

Czasem wygrywasz, a czasem się uczysz

Ten program powstał w oparciu o książkę Johna Maxwella „Czasem wygrywasz a czasem się uczysz. Dla nastolatków”.
Jak mówi John Maxwell: „Życie jest pełne wzlotów i upadków, ale każda porażka – przegrana w zawodach, zła ocena, utrata relacji lub nieudany przesłuchanie – może stać się krokiem naprzód, jeśli dysponujesz odpowiednimi narzędziami do uczenia się na podstawie tego doświadczenia”.
Celem programu jest nauczenie młodzieży radzenia sobie z poczuciem porażki i niepowodzeniami oraz przekuwanie ich w działania prowadzące do sukcesu i rozwoju.

Marzenie ma moc

Czego potrzebujesz, by zrealizować swoje marzenia?
Twoje marzenie ma moc. Może Cię zainspirować. Może dodać ci sił, jednak, czy będzie dla Ciebie odpowiednią nagrodą? W tym kursie, uczącym realizowania marzeń John Maxwell pokazuje, jak zrobić to, co konieczne, by marzenie stało się rzeczywistością, jak skrystalizować wizję i scementować zaangażowanie, instruując Cię jak odpowiedzieć „tak” na pytania typu:

N

Czy moje marzenie jest naprawdę moje?

N

Czy w drodze do marzenia polegam na czynnikach, na które mam wpływ?

N

Czy mam strategię osiągnięcia mojego marzenia?

N

Czy uwzględniłem ludzi, których potrzebuję, by zrealizować moje marzenie?

N

Czy jestem gotów ponieść koszt mojego marzenia?

N

Czy moje marzenie przynosi korzyści innym?

Wszystkie programy w ramach Akademii Młodych Liderów prowadzone są przez certyfikowanych członków Maxwell Leadership Certified Team.

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas: info@goodnetwork.pl