Ludzie GoodNetwork

Jacek Siatkowski – Prezes Zarządu/Fundator

Pomysłodawca i inicjator powołania GoodNetwork. Zwolennik wykorzystania Internetu w działalności społecznej oraz charytatywnej. Jest przekonany, że wsparcie na odległość ma głębszy sens wówczas, kiedy ludzie z różnych krajów widzą się wzajemnie, poznają i tworzą relacje.
Doktor nauk humanistycznych, wykładowca wyższych uczelni.  Certyfikowany trener, coach i mówca Maxwell Leadership Certified Team. Od  lat związany ze środowiskiem organizacji pozarządowych. W przeszłości menedżer firm prywatnych i ekspert w międzynarodowych i krajowych projektach społecznych i badawczych finansowanych ze środków publicznych oraz przez instytucje międzynarodowe.
Przez wiele lat był dziennikarzem „Dziennika Zachodniego”.

Beata Patuszyńska – Wiceprezeska Zarządu

Doświadczona PR managerka, autorka i realizatorka ogólnopolskich strategii i kampanii komunikacyjnych i edukacyjnych. Ekspertka Europejskiego Programu Współpracy Terytorialnej dla Zrównoważonego Rozwoju Obszarów Miejskich Urbact IV w zakresie komunikacji i edukacji.
Aktywistka, badaczka i edukatorka zajmująca się tematyką praw dzieci w przestrzeni miejskiej. Autorka projektu cityforchildren.pl, dotyczącego miast przyjaznych dzieciom, którego celem jest wzmocnienie dzieci w pierwszych krokach w miejskiej samodzielności oraz edukacja i uświadamianie osób dorosłych. Badaczka, autorka artykułów, bloga oraz książki dla dzieci, trenerka. Prelegentka podczas międzynarodowych konferencji.
Mama.

Grzegorz Olszewski – Fundator

Pomysłodawca i współzałożyciel Fundacji GoodNetwork. Wierzy, że dialog i zrozumienie, szczególnie pomiędzy różnymi kulturami i religiami, jest jedną z najważniejszych rzeczy w globalnym społeczeństwie. Szczególną rolę ogrywa tu Internet i nowoczesne narzędzia komunikacji.
Wieloletni menedżer ING Banku Śląskiego i ING Services Polska, odpowiedzialny za informatyzację i eksploatację systemów IT jednego z największych banków w Polsce. Certyfikowany coach akredytowany przez Międzynarodowe Organizacje Coachów ICC i ICF. Członek Synodu Plenarnego Archidiecezji Katowickiej oraz Rady Wspólnej Katolików i Muzułmanów. Członek Zarządu Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej. W przeszłości założyciel i prezes Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej i Paliatywnej „Hospicjum” w Chorzowie.

Magdalena Ślęzak – koordynator programu

Nauczyciel języka angielskiego, od początku GoodNetwork zaangażowana w rozmawianie, pomaganie, organizowanie lekcji, zbiórek, szkolnych eventów oraz dzielenie się swoim doświadczeniem w gronie nauczycieli, wychowawców oraz sympatyków GoodNetwork.

Rada Fundacji GoodNetwork

Zbyszek Dzideczek – przewodniczący Rady Fundacji GoodNetwork

Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych na różnych uczelniach w zakresie handlu zagranicznego, ekonomii oraz stosunków międzynarodowych. Szkolony przez renomowane firmy w zakresie zarządzania biznesem, zarządzania projektami, sprzedaży, marketingu, negocjacji oraz wystąpień publicznych.
Od ponad 8 lat członek klubu TOP CAREERS Toastmasters w Warszawie oraz współzałożyciel klubu WIRTUOZI Toastmasters. W swojej ścieżce edukacyjnej i liderskiej doszedł do najwyższego wyróżnienia Distinguished Toastmaster (DTM), wprowadzał m.in. nową ścieżkę edukacyjną Toastmasters do Polski jako Pathways Guide.
Prywatny przedsiębiorca specjalizujący się w programach restrukturyzacyjnych i zarządzaniem zmianą. Swoją praktyczną wiedzę pożytkuje również w doradztwie oraz edukacji. 
Członek Klubu Trenerów Biznesu oraz mentor Youth Business Poland.
Członek założyciel John Maxwell Team Polska, polskiej społeczności szkoleniowców amerykańskiej organizacji liderów kierowanej przez John C. Maxwell. Certyfikowany trener, coach, mentor i mówca organizacji John Maxwell Team.
Autor książki o negocjacjach „NEGOCJACJE to fascynująca podróż”.
Jego pasja równa jeździe na nartach i podróżom to dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Rada Programowa GoodNetwork

Małgorzata Kamska – Zespół Szkół Katolickich w Zabrzu
Gabriela Okwieka – Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Płomień w Katowicach
Anna Spała – Szkoła Podstawowa nr 1 w Koluszkach
Magdalena Ślęzak -Katolicka Szkoła Podstawowa w Piekarach Śląskich
Anna Zawada-Michalska – Zespół Szkół Katolickich w Zabrzu

Rada Partnerów GoodNetwork

Charles Juma – przewodniczący Rady Partnerów, Outering Schools, Kenia

Yaqoob Sadiq – Joy Foundation, Pakistan
Monica Wanjiru – Entito Africa
Emily Makokha – Motherway Educational Centre, Kenia
David Matinde – Mathare Light Centre, Kenia
Dinah Arwa – Donna Hill Educational Centre, Kenia
Inka Witkowska – Fundación de Mujeres Indígenas de la Amazonía Ecuatoriana – Ekwador